خرید سیستم اعلان حریق zitex

از دیگر محصولاتی که شرکت پرداپردازش به فروش مستقیم آن مشغول است محصولات شرکت و برند معتبر زیتکس است. از انجایی که شرکت پرداپردازش بصورت عمده نسبت به فروش این محصولات اقدام میکند از این رو قیمت تمام شده خوبی را برای مشتریان محترم فراهم آورده.

32321

سیستم اعلان حریق زیتکس

 

محصولات اعلام حریق زیتکس یکی از بهترین و قابل توجه ترین تولیدات در گروه خود می باشد. این شرکت که کار خود را در سال 1386 آغاز کرد، محصولات Zitex را که سفارش ساخت فنلاند و ترکیه هستند، وارد بازار کرد. زیتکس با حضور مستمر در نمایشگاه های تخصصی داخلی و خارجی مانند نمایشگاه صنعت ساختمان، برق و ایپاس و معرفی خود به عنوان یک برند شناخته شده در سیستم های اعلام حریق، سعی در شناخت هرچه بیشتر بازار هدف خود دارد. با تاسیس بخش «تحقیق و توسعه» در این شرکت و بالاتر رفتن اطلاع از نیاز کاربران، محصولاتی دقیق تر و کاربردی تر طراحی شدند. همچنین مرکز تخصصی خدمات فنی و گارانتی محصولات برای ارائه هرچه بهتر پشتیبانی محصولات تاسیس شده و به کاربران خود سرویس دهی می کند.

جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش با ما تماس بگیرید

تلفن های فروش 88848938 و 91015853 (021)

نمایندگی سیستم اعلان حریق zitex

 

برای خرید سیستم اعلان حریق می توانید سیستم اعلان حریق خود را از میان محصولات ما انتخاب کرده و در صورت نیاز برای مشاوره در خرید با ما تماس بگیرید. در شرکت پرداپردازش سیستم اعلان حریق بسته به نیاز شما فراهم شده که می توانید از میان آنها انتخاب کرده یا با کمک مشاوران در انتخاب و نصب محصولات بهترین راه را پیش بگیرید. شما می توانید محصولات مورد نیاز خود را از نمایندگی سیستم اعلان حریق zitex خریداری نمایید. شرکت پرداپردازش نمایندگی صنايع الكترونيك زيتكس در تهران است .

3232