خرید تلفن تحت شبکه Yealink

یکی از اصلی ترین مواردی که شرکت پردا پردازش نسبت به واردات آن اقدام میکند تجهیزات و تلفن تحت شبکه یالینک است. از آن جایی که این تجهیزات را بدون واسطه وارد میکنیم لذا با بهترین قیمت میتوانیم نسیت به عرضه آن در بازار اقدام کنیم.تلفن تحت شبکه یالینک یکی از برترین تجهیزات بین برندهای دیگر است.

T48S-front-light-on-SQ

تلفن تحت شبکه یالینک

 

یالینک (Yealink) یک ارائه دهنده راه حل UC در جهان است که در به عنوان محصول اصلی سیستم های ویپ (VoIP Equipment) و تجهیزات ویدئو کنفرانس و دیگر راه حل های ارتباط صوتی را ارائه می دهد. یلینک در سال 2001 میلادی تاسیس شده و از تیم تحقیق و توسعه مستقل خود بهره میبرد. کمپانی یلینک به دنبال مأموریت اصلی خود است، یعنی: همکاری آسان، بهره وری بالا. این شرکت تولید کننده تجهیزات ویپ در بیش از 100 کشور محصولات خود را عرضه می کند. یالینک (Yealink) دومین شرکت ارائه دهنده تلفن های SIP در جهان است و رفته اول در بازار چین را داراست.

جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش با ما تماس بگیرید

تلفن های فروش 88848938 و 91015853 (021)

نمایندگی تلفن تحت شبکه یالینک

 

برای خریدتلفن تحت شبکه می توانید تجهیزات مورد خود را از میان محصولات ما انتخاب کرده و در صورت نیاز برای مشاوره در خرید با ما تماس بگیرید. در شرکت پرداپردازش تلفن تحت شبکه یالینک بسته به نیاز شما فراهم شده که می توانید از میان آنها انتخاب کرده یا با کمک مشاوران در انتخاب و نصب محصولات بهترین راه را پیش بگیرید. شما می توانید محصولات مورد نیاز خود را از نمایندگی تلفن تحت شبکه یالینک خریداری نمایید. شرکت پرداپردازش نمایندگی تلفن تحت شبکه یالینک در ایران است .

t5a-skype_1