خرید دوربین هایک ویژن

یکی از اصلی ترین مواردی که شرکت پردا پردازش نسبت به واردات آن اقدام میکند تجهیزات و دوربین هایک ویژن است. از آن جایی که این تجهیزات را بدون واسطه وارد میکنیم لذا با بهترین قیمت میتوانیم نسیت به عرضه آن در بازار اقدام کنیم. دوربین های هایک ویژن یکی از برترین تجهیزات بین برندهای دیگر است.

DS-2CE16D0T-IR-هایک-ویژن

دوربین هایک ویژن

 

شرکت هایک ویژن برترین فروشنده ی دوربین مدار بسته و سیستم های امنیتی در جهان است . این شرکت توانسته به واسطه ی کیفیت بالا و قیمت مناسب نسبت به سایر برند ها مشتریان زیادی را برای خود جذب کند. این برند علاوه بر محصولات هایک ویژن برند دیگری با نام هایلوک را نیز تولید می کند که به واسطه قیمت کمتر خود از محبوبیت زیادی برخوردار است . این شرکت تولید کننده دوربین مدار بسته تحت شبکه ، دوربین مدار بسته توربو اچ دی ، دستگاه دی وی آر و همچنن دستگاه ان وی آر هستند.

جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش با ما تماس بگیرید

تلفن های فروش 88848938 و 91015853 (021)

نمایندگی دوربین هایک ویژن

 

برای خرید دوربین مداربسته می توانید دوربین مداربسته خود را از میان محصولات ما انتخاب کرده و در صورت نیاز برای مشاوره در خرید با ما تماس بگیرید. در شرکت پرداپردازش دوربین های مدار بسته هایک ویژن ، های لوک و … بسته به نیاز شما فراهم شده که می توانید از میان آنها انتخاب کرده یا با کمک مشاوران در انتخاب و نصب محصولات بهترین راه را پیش بگیرید. شما می توانید محصولات مورد نیاز خود را از نمایندگی هایک ویژن و هایلوک خریداری نمایید. شرکت پرداپردازش نمایندگی هایک ویژن (hikvision) و هایلوک در ایران است .

1104575