خرید دوربین داهوا Dahua

یکی از اصلی ترین مواردی که شرکت پردا پردازش نسبت به واردات آن اقدام میکند تجهیزات و دوربین داهوا است. از آن جایی که این تجهیزات را بدون واسطه وارد میکنیم لذا با بهترین قیمت میتوانیم نسیت به عرضه آن در بازار اقدام کنیم. دوربین های داهوا یکی از برترین تجهیزات بین برندهای دیگر است.

g26_1_1

دوربین داهوا

 

بر اساس گزارش IMS در سال 2015 ، شرکت هجیانگ داهوا تکنولوژی Zhejiang Dahua Technology Co دومین تولید کننده بزرگ دوربین های مدار بسته در جهان می باشد. همچنین برند داهوا Dahua در سال 2016 از بین 50 برند برتر دوربین مدار بسته به عنوان چهارمین برند محبوب دنیا شناخته شد. این شرکت هم اکنون بیش از 6 هزار نفر به عنوان مهندس و کارشناس R&D دارد که بر روی تکنولوژی های لنز ، سنسور ، کدینگ های ویدیویی ، انتقال تصویر ، پروسسورهای درونی و گرافیکی و همچنین آنالیز های ویدیویی و نرم افزارهای مرتبط با دوربین و شبکه کار می کنند.

جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش با ما تماس بگیرید

تلفن های فروش 88848938 و 91015853 (021)

نمایندگی دوربین داهوا

 

برای خرید دوربین مداربسته می توانید دوربین مداربسته خود را از میان محصولات ما انتخاب کرده و در صورت نیاز برای مشاوره در خرید با ما تماس بگیرید. در شرکت پرداپردازش دوربین های مدار بسته داهوا،  هایک ویژن ، های لوک و … بسته به نیاز شما فراهم شده که می توانید از میان آنها انتخاب کرده یا با کمک مشاوران در انتخاب و نصب محصولات بهترین راه را پیش بگیرید. شما می توانید محصولات مورد نیاز خود را از نمایندگی داهوا خریداری نمایید. شرکت پرداپردازش نمایندگی داهوا در ایران است .

a12-a22-1