خرید دوربین برايتون

یکی از اصلی ترین مواردی که شرکت پردا پردازش نسبت به فروش آن اقدام می‌کند تجهیزات و دوربین برايتون است. از آن جایی که این تجهیزات را بدون واسطه به فروش میرسانیم لذا با بهترین قیمت میتوانیم نسیت به عرضه آن در بازار اقدام کنیم. دوربین های برايتون یکی از برترین تجهیزات بین برندهای دیگر است.

briton1

دوربین برايتون

 

دوربینهای مداربسته و دستگاههای ضبط برایتون جزو بهترین و با کیفیت ترین محصولات مداربسته در بازار ایران هستند.دوربینهای برایتون محصولات ساده بازاری نیستند و مبتنی بر ارائه محصولات خاص و تخصصی در بازار ارائه می شوند.برایتون تنها و اولین برند دوربین و سیستمهای نظارت تصویری در ایران است که سرورهای انتقال تصویر آن در ایران مستقر هستند و این امر باعث مزایای فراوانی برای مشتریان این برند شده است.

جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش با ما تماس بگیرید

تلفن های فروش 88848938 و 91015853 (021)

نمایندگی دوربین برايتون

 

برای خرید دوربین مداربسته می توانید دوربین مداربسته خود را از میان محصولات ما انتخاب کرده و در صورت نیاز برای مشاوره در خرید با ما تماس بگیرید. در شرکت پرداپردازش دوربین های مدار بسته برايتون و … بسته به نیاز شما فراهم شده که می توانید از میان آنها انتخاب کرده یا با کمک مشاوران در انتخاب و نصب محصولات بهترین راه را پیش بگیرید. شما می توانید محصولات مورد نیاز خود را از نمایندگی برايتون خریداری نمایید. شرکت پرداپردازش نماينده انحصاري شركت داتيس (وارد كننده و توليد كننده دوربين برايتون ) است .

briton2